Bendrovė “Verslo kontinentai” paruoš bei tinkamai užpildys visus Jums reikiamus įmonės vidaus ir išorės dokumentus teisės aktuose nustatyta tvarka ir terminais. Kliento pageidavimu, bendrovė pasirūpins tinkamu Jūsų įmonės įvaizdžio suformavimu, brendo sukūrimu bei atvaizdavimu ruošiamuose dokumentuose.


Sutvarkysime įmonės steigimo bei registracijos, pertvarkymo, reorganizacijos ar restruktūrizavimo, likvidacijos ir kitus dokumentus, parengsime verslo pirkimo-pardavimo, įmonių įsigijimo, susijungimo ar pardavimo bei kitus sandorių projektus, įmonių dalyvių (akcininkų) sutartis, įforminsime ir įregistruosime įmonės įstatus (nuostatus) ir jų pakeitimus, tinkamai paruošime visų rūšių procesinius (teismui) bei kitus su įmonių veikla susijusius dokumentus.

Neatsiejama teisinių paslaugų dalis yra įvairių rūšių dokumentų ruošimas. Šalia tiesioginės savo paskirties, dokumentai taip pat atlieka reprezentavimo funkciją, todėl tinkamas turinio pateikimas, dažnai lemia Jūsų įmonės vardo/statuso pripažinimą.

Pažymėtina, kad tarp atskirų rūšių dokumentų, bendrovė turi sukaupusi didelę patirtį įvairių komercinių sandorių dokumentų ruošime ir įforminime, atlieka jų teisinę analizę ir vertinimą bei, prireikus, atstovauja savo klientus derybose dėl sutarčių sąlygų.


Tapkite mūsų klientu


Susisiekite su mumis ir mes rasime sprendimą tinkantį būtent Jums.

Susisiekti