Uždaroji akcinė bendrovė "Verslo kontinentai" teikia aukšto lygio teisines paslaugas. Bendrovė specializuojasi įmonių, komercinės bei finansų teisės srityse, kur per ilgą veiklos laikotarpį subūrė profesionalią kompetentingų teisininkų komandą bei neįkainojamą patirties "bagažą". Bendrovės "Verslo kontinentai" išskirtinumas - tai novatoriškas teisinis mąstymas bei gebėjimas surasti ir įgyvendinti tinkamus sprendimus. Mūsų manymu, geriausiai bendrovės vardą atspindi laimėtos bylos, įmonės sprendimais pasitikintys klientai ir svarbiausia - teisingumo puoselėjimas ir sklaida.


Konsultacijos teisiniais klausimais

Įmonė teikia teisinę pagalbą - konsultuoja verslo ir įmonių teisės, finansų bei kitais su įmonių veikla susijusiais teisiniais klausimais.

Konsultacijos metu, mūsų kvalifikuoti specialistai visapusiškai išnagrinėję konkrečias problemas pateiks išsamius atsakymus į Jums rūpimus klausimus, pasiūlys galimus problemų sprendimo būdus, teisinius įvykių vertinimus ir perspektyvas. Savo klientams siūlome tik efektyvius sprendimus, orientuotus į pageidaujamą rezultatą, patariame kaip taikiai išspręsti kylančius ginčus mažiausiomis sąnaudomis. Konsultacijų konfidencialumą garantuojame.

Teisminiai ginčai

Nepavykus taikiai išspręsti tarp šalių kilusio ginčo, savo klientus atstovaujame teisme ar arbitraže. Turime sukaupę didelę atstovavimo ikiteisminiuose ir teisminiuose ginčuose patirtį visų instancijų teismuose, susijusių procesinių veiksmų atlikimo praktiką. Gindami savo klientų interesus, siekiame maksimaliai palankaus pageidaujamo rezultato, kartu atstatyti santykių pusiausvyrą tarp ginčo šalių.

Mūsų teisininkai ras ir įgyvendins geriausiai Jūsų interesus atitinkančius sprendimus, parengs ginčo sprendimo taktiką bei strategiją, atliks visus reikiamus procesinius veiksmus bei pasirūpins tuo, kad teisminis procesas sukeltų Jums kuo mažiau nepatogumų.


Teisinės paslaugos įmonėms

"Teisė, tai ne verslas, bet verslas be teisės - negalimas". Tai ekspertinė bendrovės "Verslo kontinentai" specializacijos sritis, todėl bendrovė savo klientams siūlo platų teisinių paslaugų spektrą, susijusių su juridinių asmenų teisine problematika bei jų vykdoma komercine veikla. Sukaupta didelė praktinė patirtis leidžia sėkmingai spręsti tiek su kasdiene įmonių veikla susijusius klausimus, tiek atstovauti savo klientus sudėtingiausiuose komercinės teisės ginčuose, teikti pagalbą atliekant įvairius veiksmus su juridiniais asmenimis, ruošti sudėtingus sandorių ar įvairių įmonės dokumentų projektus, teisiškai vertinti įmonių veiklą, jos valdymo organų priimamus sprendimus bei kt.

Uždaroji akcinė bendrovė "Verslo kontinentai" savo teisines paslaugas siūlo įmonėms neturinčioms jose dirbančių teisininkų. Siekiant užtikrinti sklandų įmonės funkcionavimą, efektyvų bei greitą kylančių problemų sprendimą, mūsų bendrovė suteiks visą reikiamą teisinę pagalbą, ras geriausiai Jums tinkančius sprendimus bei padės juos įgyvendinti.

Darbuotojų apmokymas bei konsultavimas teisiniais klausimais

Bendrovės "Verslo kontinentai" specialistai konsultuoja bei apmoko įmonės vadovus įvairiais su darbo teisiniais santykiais susijusiais klausimais: aiškiname darbo sutarčių sudarymo, vykdymo, pakeitimo ir nutraukimo niuansus, rengiame darbo sutarčių projektus, kolektyvines sutartis, patariame darbo saugos klausimais, padedame spręsti iš drausminės ar materialinės atsakomybės kylančius ginčus, atstovaujame savo klientus ikiteisminiuose ir teisminiuose ginčuose.


Tapkite mūsų klientu


Susisiekite su mumis ir mes rasime sprendimą tinkantį būtent Jums.

Susisiekti